Reklama Zewnętrzna

Bannery i szyldy

Bannery

Bannery reklamowe wykonane z materiału typu Frontlit, drukowane w pełnym kolorze, standardowo oczka co 50 cm, wodoodporny oraz posiada wysoką odporność na promieniowanie UV. W cenie od 24zł/m2 otrzymują Państwo zgrzany i zaoczkowany baner gotowy do zawieszenia.

Folie reklamowe

Do wykonania niektórych nośników takich jak np: tablice reklamowe, szyldy, kasetony podświetlane, billboardy itp. niezbędne są folie reklamowe.
Najczęściej jest stosowana folia monomeryczna. Jej zalety to trwałość, jest odporna na wodę, kurz i ścieranie. Jest używana na wydrukach wielkoformatowych, tablicach, planszach, także na pojazdach. Na samochodach jednak lepiej sprawdza się folia wylewana, gdyż dokładnie dopasowuje się do karoserii. Jeśli tablice reklamowe umieszczane są przy trasach komunikacyjnych warto zastosować folię odblaskową.
W naszej ofercie różne formaty jednostronnie zadrukowane.

Folia do szyb (OWV)

Drukujemy i projektujemy folie na szyby typu One Way Vision jednostronnie zadrukowane. Są to folie okienne do zastosowania na płaskie przeźroczyste powierzchnie (np. witryny sklepowe, szyby samochodowe). Struktura materiału zapewnia optymalną widoczność bez pogorszenia odbioru grafiki.

Roll-up’y i potykacze

Roll-up’y

Roll-up to bardzo dobre rozwiązanie na prezentację swojej oferty i firmy. Roll-up wykonany jest ze sztywnego aluminium a listwa górna jest „na zatrzask”. Grafika zawinięta jest w kasetę, która stanowi podstawę roll-up’a, a w komplecie dodatkowo poręczna torba transportowa.
Dostępne wymiary:
85×200
100×200
120×200
150×200
wersje LUX grube aluminium, duże rozmiary – prosimy wysłać zapytania drogą elektroniczną.