Papiery reklamowe

Papiery firmowe

Papier firmowy jest niezastąpiony przy wszelkiej korespondencji firmowej. Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu papieru firmowego nasi graficy za dodatkową opłatą przygotują dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Papier firmowy drukowany techniką offsetową, jednostronnie zadrukowany w pełnym kolorze a dodatkowo można z drugiej strony wykonać jednokolorowym druk.

Wizytówki i firmówki

Oferujemy Druk wizytówek na sztywnym, dwukrotnie powlekanym papierze kredowym z bogatą gamą uszlachetnień. Wizytówki ozdabia w zależności od upodobań folia błyszcząca, lakier dyspresyjny, lakier UV lub lakier wybiórczy.

Ulotki reklamowe

Ulotki reklamowe, druk offsetowy, papier kredowy o gramaturze od 135g do 300g. Drukujemy w najpopularniejszych formatach: A6, A5, A4 oraz DL.
W ofercie również ulotki składane w wielu konfiguracjach.

Teczki ofertowe

Oferujemy Państwu teczki ofertowe wykonane z materiałów wysokiej jakośći zapewniające sztywność i trwałość z dwustronnym zadrukiem, z duża gamą uszlachetnień. Na teczki ofertowe stosujemy papier kredowy mat, natomiast indywidualna grafika pozwoli na wyśmienitą prezentację Państwa firmy.

Kalendarze

Kalendarze planszowe listwowane drukowane offsetowo jednostronnie na wysokiej jakości papierze kredowym błyszczącym i listwowane listwami metalowymi w trzech kolorach do wyboru (po krótkim boku góra dół). W naszej ofercie znajdziecie również Państwo kalendarze spiralowane, trójdzielne, trójdzielne z zegarem, biurkowe, książkowe i listkowe.