Inne – oferta

Reprodukcja, retusz i renowacja starych fotografii

Zapraszamy do korzystania z usług świadczonych w naszym laboratorium w zakresie reprodukcji starych fotografii oraz poddaniu ich cyfrowemu retuszowi. Z archiwalnych zdjęć możemy uzyskać zupełnie „nowy” produkt – zdjęcie nie tylko w kolorze cz-b, ale także w sepii, khaki, czy nawet w kolorze. Naszą specjalnością są retuszowane i upiększane cyfrowo reprodukcje.  Każdą pracę wyceniamy indywidualnie, w zależności od ilości pracy jaką musimy włożyć w obróbkę zdjęcia. Ze starego czarno białego zdjęcia możemy zrobić kolorowe.  Podstawową ceną za wykonanie reprodukcji jest 7 pln + koszt odbitki na papierze fotografcznym lub wydruk cyfrowy kolorowy lub czarno biały w systemie Xerox. Minuta pracy grafika kosztuje 1pln.  Poniżej przedstawiamy jedynie cząstkę możliwości graficznych naszego studio. Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

Przegrywanie kaset VHS na płyty DVD

Na skutek działania pól magnetycznych, wilgoci, temperatury i innych czynników, którym nie da się zapobiec, obraz zapisany na kasetach wideo ulega systematycznemu pogorszeniu. Jest to proces stosunkowo szybki – już za kilka lat może się okazać, że całkowicie i bezpowrotnie utraciliśmy bezcenne nagrania. Natomiast płyty DVD są odporne na powyżej podane czynniki i na wiele innych. ( nie musze o tym pisać bo na pewno każdy z nas przekonał się o tym sam).

Kolejnym faktem jest, iż w przypadku popsucia się naszego odtwarzacza VHS nie ma sensu kupowania nowego, kasety VHS odchodzą powoli w niepamięć. Obecnie każdy wie, że najnowsza technologią w tej dziedzinie jest odtwarzacz DVD. Tak jak kiedyś nastąpiła przewrót w muzyce i wszyscy zaczęli używać płyt CD, tak teraz przyszedł czas na przemysł filmowy. To jest kolejny powód dla którego warto skorzystać z naszych usług.

Zarchiwizowane przez nas nagrania można odtwarzać nie tylko na odtwarzaczu DVD podłączonym pod telewizor, ale również na każdym komputerze w którym znajduje się odtwarzacz DVD – który jest obecnie standartową opcją każdego PC-ta.

ODZYSKIWANIE DANYCH

Jeżeli przez pomyłkę skasowałeś zdjęcia lub sformatowałeś kartę pamięci – nie martw się, może nie wszystko stracone.

Przyjdź do nas.

Za pomocą specjalistycznych programów spróbujemy odzyskać utracone pliki.

NADRUKI NA PŁYTY CD/DVD, DUPLIKACJA PŁYT

Teraz masz pełną kontrolę nad wizerunkiem swojej firmy – wszystkie materiały, które nagrywasz na CD możesz przedstawić w atrakcyjnej i profesjonalnej formie.
Oferujemy Ci wykonanie nadruków na płytach – także wodoodpornych – CD/DVD wraz z duplikacją danych.

Płyta jest nie tylko nośnikiem nagranych na nią danych, lecz może być dodatkową reklamą Twojej firmy. W stosowanej przez nas technologii nadruku atramentowego ilość kolorów nie ma wpływu na cenę nadruku. Dzięki wysokiej jakości nadruku można bez problemu wykorzystać w projekcie fotografie. Dobrze zaprojektowany nadruk graficzny będzie stanowił sam w sobie reklamę.

Posiadane przez nas urządzenia pozwalają na duplikację oraz nadruk 42 płyt w przeciągu niespełna godziny przy zachowaniu jakości fotograficznej.