Fotografia dziecięca – oferta

NIEMOWLĘCA

Niemowlaki cały czas się zmieniają, aż trudno za nimi nadążyć. Ciekawe nowo poznanego świata starają się go poznać na wszelkie dostępne sposoby, co stwarza wiele zabawnych sytuacji. Doświadczony fotograf, może wykorzystać tę ciekawość i zaaranżować im (i rodzicom) ciekawą rozrywkę. Efekty takich sesji bawią później całe lata.

NOWORODKOWA

Tych kilka pierwszych tygodni życia dziecka, to wyjątkowy ale krótki czas. Rodzice dopiero się uczą bycia rodzicami a dziecko w tym czasie przeważnie śpi. Stwarza to niesamowitą okazję na wykonanie zdjęć spokojnego, śpiącego maluszka w ciekawych aranżacjach lub przebraniach. To wspaniała, urocza i jakże zabawna pamiątka z tych pierwszych chwil razem.

STARSZAKI

Dzieci starsze wymagają zaupełnie innego podejścia. Świadome aparatu, żądne uwagi, próbują pozować. Do każdego dziecka trzeba podejść indywidualnie i znaleźć temat sesji/zabawy tak aby zdjęcia wyszły ciekawe i naturalne.

OKAZJONALNA

Niezależnie, czy to chrzest, komunia, urodziny czy inna uroczystość, możemy towarzyszyć Wam i waszym pociechom dyskretnie rejestrując przebieg wydarzeń. Często proponujemy naszym klientom wykonanie przy okazji krótkiej sesji rodzinnej, np w plenerze lub w naszym specjalnie przygotowanym studiu.