Druk na płótnie

Obraz  na płótnie ze zdjęcia to nowoczesny sposób na efektowną a zarazem modną dekorację ścienną. Proponujemy Państwuobrazy nowoczesne drukowane na wysokiej jakości bawełnianym płótnie o gramaturze 360g oraz na płótnie o grubości 270g i wykończeniu matowym. Pracujemy na ploterach fotograficznych firmy Epson drukujących w rozdzielczościach 2880dpi. Stosujemy atramenty pigmentowe które zapewniają fotograficzną jakość, naturalne nasycenie barw przy czym są bezpieczne dla ludzi i środowiska.

Obrazy drukowane oprawiane są na blejtram z drzewa sosnowego, suszonego próżniowo o przekroju listwy 20x35mm. Część zdjęcia na płótnie zawijana jest  na bok ramy, dlatego obraz widziany na ekranie komputera może trochę różnić się od gotowego produktu. Listwa posiada rant odsuwający materiał od drzewa. Materiał napinany jest na ramie za pomocą klinów rozporowych.

Obrazy na płótnie ze zdjęcia mogą być jedno częściowe ale mogą też składać się z kilku części.

Zupełnie za darmo mają Państwo możliwość zmiany koloru zdjęcia na efekt czarno-biały lub sepię, a my wydrukujemy obraz na płótnie według wybranego wariantu kolorystycznego.